schody

Schody

Schody ze stali są bardzo odporne na działanie czasu, wytrzymałe na obciążenia i oferujące duże bezpieczeństwo użycia.

W ramach naszej oferty proponujemy schody z wysokiej jakości stali o wielu zastosowaniach:

Schody zewnętrzne: metalowe schody zewnętrzne są idealnym rozwiązaniem do domu, firmy, restauracji lub obiektów przemysłowych. Oferujemy zarówno proste, solidne schody zewnętrzne idealne do hal produkcyjnych i magazynowych oraz obiektów masowego użytku, jak i bardziej wyszukane produkty służące jako schody zewnętrzne w posesji i domu jednorodzinnym, z możliwością łączenia z innymi materiałami, typu kafle, kamienie naturalne, itd.

Schody wewnętrzne: stalowe schody wewnętrzne to optymalne rozwiązanie zarówno dla domu jednorodzinnego, jak i dla kilkupoziomowego mieszkania. W Parktech oferujemy wybór schodów o zróżnicowanym policzku, balustradzie a także geometrii dostosowanej do nawet najbardziej ograniczonych przestrzeni. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie stelażu metalowego nadającego się do połączenia z materiałami takimi jak: drewno, kamień, kafle.

Schody przemysłowe: wzmocnione schody idealne dla obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Nasze schody przemysłowe przystosowane są do znoszenia znacznych obciążeń a także posiadają niskie wymagania konserwacyjne.

Transport i instalacja: w ramach naszej oferty Parktech świadczy usługi transportu i instalacji schodów na terenie całej Polski.

Comments are closed.