Metal fence view angle on a white background. 3d render image.

Ogrodzenia:

 W Parktech posiadamy szeroką ofertę ogrodzeń oraz płotów ze stali malowanej proszkowo.

Nasze ogrodzenia znajdują szereg zastosowań:

Ogrodzenia na posesję: solidne stalowe ogrodzenia o wzornictwie nowoczesnym, industrialnym lub standardowym, wykonujemy zarówno ogrodzenia panelowe jak i ogrodzenia kute dla wymagających klientów. Nasze ogrodzenia produkowane są z wysokiej jakości metali, zabezpieczane przed rdzą i korozją oraz montowane z najwyższą starannością dzięki czemu przez długi czas nie wymagają naprawy ani konserwacji.

Ogrodzenia przemysłowe: oferujemy ogrodzenia panelowe dla przemysłu. Nasze ogrodzenia są idealne dla obiektów, w których niezbędne jest ogrodzenie powierzchni o znacznym obwodzie. Dzięki zastosowaniu paneli możliwy jest szybka instalacja. Nasze ogrodzenia stosowane są w halach produkcyjnych, przemyśle ciężkim, na placach budowy a także w obiektach firmowych.

Ogrodzenia ozdobne: oferujemy również ogrodzenia ozdobne metalowe dla obiektów hotelowych, parkowych, firmowych, pałacowych oraz innych, gdzie niezbędna jest instalacja ogrodzeń o wysokiej jakości oraz estetyce.

Instalacja i transport: w ramach naszej oferty dostarczamy oraz montujemy gotowe ogrodzenia u naszych klientów. W ramach instalacji oferujemy również montaż ogrodzeń wymagających podmurówki.

 

 

.

Comments are closed.