meble2

Meble stalowe

Dla klientów ceniących meble trwałe i nowoczesne oferujemy szeroką gamę mebli stalowych. Nasze meble wykonujemy ze stali nierdzewnej i innych trwałych materiałów. Nasi klienci cenią sobie elegancję nierdzewnej stali połączoną z prostotą nowoczesnych wzorów. Wykonujemy również meble metalowe w połączeniu z elementami szklanymi lub drewnianymi co idealnie nawiązuje do nowoczesnych trendów na rynku światowym

Nasze meble wykonujemy na wymiar i życzenie klienta lub wg. szerokiej gamy dostępnych wzorów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

Meble łazienkowe: oferujemy metalowe półki, regały i szafki, wszystkie meble dostosowujemy do wielkości i kształtu pomieszczeń, nasze meble wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz czarnej stali wysokiej jakości zabezpieczonej przed korozją.

Meble kuchenne: idealne do kuchni, nowoczesne i łatwe do utrzymania w czystości, oferujemy  stelaże blatów kuchennych, szafki, kredensy i regały. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szafki stojące jak i wiszące. Wszystkie rozwiązania dopasowujemy do wnętrz i już istniejącego wystroju.

Meble firmowe: oferujemy stoliki kawowe, stalowe stoły konferencyjne o kształcie i rozmiarze dostosowanym do potrzeb klienta oraz biurka ze stali nierdzewnej.

Stoliki, stoły i krzesła stalowe: oferujemy również stoły stalowe, stoliki i krzesła metalowe, oprócz elegancji, wykonanie mebli ze stali gwarantuje trwałość, niepowtarzalność a staranne wykończenie sprawia, że meble są niezwykle wygodne w użyciu.

 

 

Comments are closed.